Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler

admin
Aralık 29, 2016
Merhaba-Tarifesi

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler sloganı ile Vodafon’un çocuklarınıza özel paketler hazırladığını duyurmak isteriz. Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler kapsamında ailelerin artık endişeli bir hal almasına gerek kalmayacak, Dünyanın gelişen teknoloji yaşı artık küçülmeye doğru gidiyor ama bu Teknoloji çağı ebeveynler için güvenli mi ? İşte bu noktada Vodafon’un desteklediği ve projelendirdiği uzmanlar tarafından güvenli internet oluşumunu gerçekleştirip uygun paket seçeneği ile siz anne, babalara sunmuştur.

 

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler

Paket adı: Vodafone Merhaba Paketi
Slogan ise; Çocuğunuzun ihtiyaçlarına özel hazırlanan Merhaba Tarifesi
ile aklınız çocuğunuzun faturasında kalmasın!
Türk Telekom 2017 Bedava İnternet Kampanyası
Paket detayları ise şu şekildedir;
Dakika: Her yöne 200 Dakika Konuşma
SMS: Her yöne 1.000 SMS
İnternet: 1 GB İnternet
Ücret: 22 TL ( ilk 3 Ay ücretsiz )
Türk Telekom 2017 Bedava İnternet Kampanyası

Bitmedi. ! Buradayım Uygulaması ile artık aklınız çocuğunuz da kalmayacak, Uygulamayı ücretsiz kullanabilmek için Vodafone Merhaba Paketi sahibi olmalısınız, bu paket sayesinde 12 ay boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanabilme imkanı sunuyor. Uygulamayı nasıl indirip, nasıl kullanacağınıza dair bilgiler şu şekilde;

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Çözümler

Çocuğunuzun ve kendi telefonunuzdan:

  • BURADAYIM yazip 6666’ya SMS atabilirsiniz.
  • Apple App Store veya Google Play Store’dan BURADAYIM yazarak arayıp indirebilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmek için Vodafone  kullanıcısı olmanız gerekmekte, sadece 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilmek için Merhaba tarifesi üzerinden kullanabilirsiniz. Diğer paketlere dahilseniz şayet, ücretli olarak uygulamayı kullanmaya hak kazanıyorsunuz.

Vodafone ayrıca Bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor, 2017 yılına girerken yine yeni yıl hediyeleri olarak Bedava İnternet, Bedava sms, Bedava Konuşma Dakikaları olsun hiç düşünmeden veriyor. Ayrıca farkındaysanız diğer operatörlere sağman paketleri uygun ve paket zenginliği de çok bu yüzden en çok kullanılan bir operatör şirketi olarak görüyorum.

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Vodafone, 2017 yılında müşteri potansiyelini arttırmak için yeni, zengin içerikli paketler çıkaracağını düşünüyorum.

Paketbilir.com’u takip ederek Vodafone tarifelerinden ve bedava fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Biz Paket Bilir olarak sizler için operatör şirketlerinin web sitelerinden paketleri derleyerek sizlere hazırlıyoruz. Öneri ve şikayetlerimiz varsa eğer onları da dile getiriyoruz.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler