Vodafone Gençlere Özel İnternet Paketleri

admin
Mayıs 10, 2017
Vodafone Gençlere Özel İnternet Paketleri

Vodafone Gençlere Özel İnternet Paketleri

2017 yılına gençleri düşünerek başlayan Vodafone, internette fazlasıyla vakit geçiren gençler için “Bi’ saniyede değişir dünya, Vodafone Süper İnternet’le yakala!” sloganıyla faturasız genç kullanıcılar için özel internet paketlerini sunuyor.

Gerek sosyal medyada geçirilen zaman, gerek ders çalışırken harcanan internet, gerekse yabancı dizilerin yeni bölümlerine ait fragmanları zaplarken yitip giden megabaytlarca internetler… Üzülmeyin, Vodafone, gençlere özel internet paketleri ile artık ekonomik çözümler sunarak, dilediğiniz gibi internette gezinme keyfini yaşamanızın yolunu açıyor!

26 yaşından gün almamış kullanıcılarını FreeZone’nin ayrıcalıklar dünyasına davet eden Vodafone, düzenlediği gençlere özel internet paketleri kampanyası ile birlikte gençlerin internette daha özgürce dolaşmasına yardımcı olmak istiyor. Faturasız Genç 500MB ve Faturasız Genç 1GB paketleri ile gençlerin internette daha özgür vakit geçirmelerini hedefleyen FreeZone, 500MB’lık internet paketini 14 Türk Lirası’ndan, 1 GB’lık internet paketini ise 18 Türk Lirası’ndan gençlerin kullanımına sunuyor.

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden, Vodafone Hizmet Merkezlerinden ya da cep telefonunuzdan göndereceğiniz ücretsiz SMS ile siz de hattınıza hızlı bir şekilde yeni internet paketinizi tanımlayabilirsiniz. SMS’ile genç internet paketini nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız;

Vodafone Genç İnternet Paketleri SMS’le Nasıl Yapılır?

  • Faturasız Genç 500 MB internet paketi için cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek ABONE FZ500MB yazıp, 3636’ya göndermeniz yeterli!
  • Faturasız Genç 1GB internet paketi için cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek ABONEFZ1GB yazıp, 3636’ya göndermeniz yeterli!

Vodafone Genç İnternet Paketleri SMS’le Nasıl İptal Edilir?

  • Faturasız Genç 500 MB internet paketinizi iptal etmek için cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek IPTAL FZ500MB yazıp, 3636’ya göndermeniz yeterli!
  • Faturasız Genç 1GB internet paketinizi iptal etmek için cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek IPTAL FZ1GB yazıp, 3636’ya göndermeniz yeterli!

Vodafone FreeZone’nin ayrıcalıklar dünyasına katılarak sizde hızlı bir şekilde cep telefonunuza gelecek bildirimler ve FreeZone’nin internet sitesinden yapılan duyurular ile binlerce dakika bedava konuşma paketlerinden ya da GB’larca bedava internet paketlerinden faydalanabilir, faturalı ve faturasız hatlar için FreeZone’ye özel hazırlanan paketleri kullanarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bedava internet, bedava konuşma dakikası, bedava SMS paketlerinden anında haberdar olabilmek için Paket Bilir’in facebook sayfasını takip edin!

 

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler