Vodafone Bedava internet Paketleri 2017

admin
Haziran 2, 2017
Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2017

Vodafone Bedava internet

Harika bir yazı ile tekrar aranıza döndük. Müşterilerine sunduğu hizmet ile onların memnuniyetini kazanmaya çalışan Vodafone, rakiplerinden birkaç adım önde olabilmek adına SMS, dakika ve internet alanlarında kampanyalar yapmaya devam ediyor. Müşterilerine meslek gruplarına, yaş aralıklarına ve taleplerine göre bir çok farklı paket sunan Vodafone, özellikle bedava internet alanında oldukça bonkör bir yaklaşım sergiliyor.

Türkiye’nin en iyi operatör firmaları arasında olan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone üçlüsü arasında, Vodafone bedava internet alanındaki en sık kampanya Vodafone tarafından düzenleniyor. Bu kampanyalarda gerek katılım koşulları, gerekse paket miktarları ile rakiplerinin önüne geçen Vodafone, müşterilerinin memnuniyetine verdiği önemi hat safhada tutuyor. Türk Telekom ve Turkcell’in yaptığı bedava internet kampanyaları ağırlıklı olarak faturalı müşterilerini kapsasa da, Vodafone bu alanda biraz daha esnek davranarak hem faturalı müşterilerine hem de faturasız müşterilerine bedava internet olanağı sunuyor. Sunulan bu kampanyaların tek dezavantajı ise, hattınıza tanımlanmış olan bedava internet paketinin süresi dolduğunda iptal etmezseniz ya hattınızda yeterli TL olduğunda yenileniyor, ya da faturanıza yansıyarak faturanızı yükseltiyor. Bu yüzden Vodafone’den bedava internet kullanırken oldukça temkinli olmanızda fayda var!

Vodafone 1GB Bedava internet Paketi

Vodafone’nin sosyal sorumluluk projesi adı altında gerçekleştirdiği “E-Faturayla doğayı koruyun, 1 GB internet kazanın” uygulaması sayesinde, faturanızı e-posta veya SMS olarak almayı tercih etmeniz halinde 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor!

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2017

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2017

Bu uygulamadan yararlanmak için ise yapılacaklar çok basit;

  • Eğer faturanızı SMS olarak almak istiyorsanız; SMSFATURA yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Eğer faturanızı Mail olarak almak istiyorsanız; EFATURA yazıp, boşluk bırakıp mail adresinizi yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanmak için yapacağınız bu işlem sayesinde hem doğayı korumaya katkı sağlayıp, hem de 15 gün süreyle hattınıza tanımlanacak olan 1 GB internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz! Unutmayın, bu kampanya sayesinde hattınıza tanımlanacak olan 1 GB internet, 15 gün geçerli. Eğer 15 gün içerisinde tüketmezseniz, kalan haklarınız iptal ediliyor.

Vodafone Bedava internet 2GB Paketi

Bu paket diğer adıyla Super Abone tarifesine katılmak için “SUPER 2GB” yazıp göndermeniz gerekiyor. Burada önemli nokta şu ki bu hediye sadece 1 ay geçerli olup sonra ki ay 35 TL karşılığında yenileniyor. Yani ilk aydan sonra paketi iptal etmez iseniz ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Vodafone bedava internet için de bu çok kötü olur çünkü para ödemiş olursunuz.

2017 yılına yeni giriş yaptığımız şu günlerde, şimdilik ağırlığı e-fatura kampanyasına vermiş olan Vodafone, en yakın zamanda yepyeni bedava internet paketleri ile müşterilerini memnun etmeye devam edecek. Ayrıca diğer bir popüler kampanyamız olan Turkcell bedava internet konusuna da gözatmak isteyebilirsiniz. Zira en güncel tarife ve hediyeleri paylaştığımız ana konudur.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler