Vodafone Bedava internet paketi Nasıl Yapılır?

admin
Nisan 28, 2017

Vodafone Bedava internet paketi Nasıl Yapılır?

Kafaları karıştıran sorulardan bir tanesine bu yazımızda değiniyoruz. Vodafone ülkemizde hizmete başladığı günden bu yana büyük bir ilgi ve beğeniyle kullanıcılarına hizmet sunuyor. Özellikle öğrencilerin çokca tercih ettiği dev operatör olan Vodafone, fiyat ve kalitesiyle dilden dile dolaşıyor. Peki parası olmayan yada ilave internetimde olsa iyi olurdu diyenler yok mu, tabiki var. Bizde onlardan birisiyiz. Bu yüzden sizlerle güncel ve güzel kampanyaları paylaşacağız.

Vodafone Bedava internet

En güncel olanlardan bir tanesi “Bana ne var” kampanyası ile kazanabileceğiniz tam 500 MB internet paketi oluyor. Yapmanız gereken şey “Yanımda” uygulamasını indirmek ve alakalı kategoriye tıklayıp hediyenizi almak. Bu hediye internet günlük olup tekrarlanabilir.

Vodafone bedava internet paketleri bunlar ile sınırlı kalmıyor, 1 GB bedava internet için yine “Yanımda” akıllı uygulamasını indiriyoruz. Giriş yapmak için şifre gerekiyor, şifremizi “S” yazıp 7000’e göndererek alıyoruz. Ardından giriş işlemi yapabiliyoruz, sol sabit menüden “Ek paketler” seçeneğine tıklayıp en altta yer alan “Hediye 1GB” seçeneğine tıklıyoruz ve gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanıma hazır oluyor.

4.5G’ye geçmek için daha fazla beklemeyin. “4.5G” yazıp 4545’e mesaj gönderin, geçişi tamamlayın ve anında 2 GB hediye internet kazanın. Sadece 30 gün kullanılabilir ve tekrar etmez. Bunlara dikkat etmeniz kontör yani TL kaybı yaşamanızın önüne geçer.

“Vodafone Salla Kazan” ile her Pazartesi günü uygulama üzerinden telefonu sallıyorsunuz ve 2GB ile 10GB arasında internete ücretsiz ve beleş sahip oluyorsunuz. İşte Vodafone’luya herşey bu kadar kolay ve hızlı. Hele ki gençsen ya-şa-dın!

Bununla bitmedi, Sim kartını 4.5G uyumlu model ile değiştir anında 1GB daha hediye senin olsun. Ne kampanyalar ama! Hepsi 2017 yılında geçerlidir.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler