Turkcell Yurtdışında Geçerli İnternet Paketleri

admin
Mayıs 7, 2017

Turkcell Yurtdışında Geçerli İnternet Paketleri

Ülkemizde yurtdışına çıkmaya ne kadar “çok pahalıdır ya” gözüyle bakılsada artık eskisi kadar zor değil. Her yaştan, her kesimden bireyler Avrupa başta olmak üzere yabancı ülkelere iş için hatta ziyaret ve tatil amacıyla dahi gidebiliyor. Genelde en yakın yer olan Yunanistan’ı tercih eden vatandaşlarımız kültürel tarihin yoğun olarak hissedildiği Avrupa’yı da çokca ziyaret eder oldu. Bizim milletimiz akraba ilişkilerini sıkı tuttuğu için sürekli görüşmek, konuşmak ve haberleşmek istiyor. Yurtdışındayken hattımızı kapatıyoruz çünkü faturalar çok yüksek gelebiliyor. Bunun önüne geçmek için ise sizin için bu konuyu hazırladık. Turkcell bedava internet konusunda bunlara benzer şeyleri ele aldık.

Çok güzel bir manzara, tarihi eser yada farklı gelen birşeyi fotoğrafladın ama kimseyle paylaşamadın. Neden, çünkü internet paketin yok. En yakın arkadaşına hava atmak için gönderemedin, o zaman ne anlamı kaldı ki bu gezinin! Turkcell yurtdışı paketleri işte bu noktada yardımınıza yetişiyor ve size bir kapı aralıyor. Örneğin en kıymetlilerimiz olan anneni araman istedin, hemen dakika ihtiyacını gidermek için “Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli” paketini kullanıyorsun. Bunun günlük ücreti 16,9 TL’dir. Faydası nedir derseniz Türkiye’de sahip olduğunuz tüm kullanımlara bulunduğunuz ülkede de sahip oluyorsunuz ve günlük bu kadar ödeme yapmanız gerekiyor.

Yurtdışında İnternet, SMS ve Konuşma Paketi

Tarifeni aynen kullanmak için 16,9 TL çok geldi diyorsan alternatiflere bakma zamanın geldi demektir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ne zaman kullanım yaparsanız paketiniz o zaman aktif olur. Kullanmadığınız zaman aşım ücreti yansıtılmaz. Bu tarifede içerik olarak 30 DK konuşma, 100 MB internet yada 30 SMS seçenekleri mevcuttur. Ücreti ise 25 TL’dir.

Yada yurtdışında akrabanızı, eşinizi dostunuzu aramak istiyorsunuz. O zaman “Alo Avrupa 1 Saat” paketi tam size göre. 30 gün geçerli olup Avrupa’da yaşayan kişileri 1 ayda toplam 1 saati geçmemek şartıyla arayabilir, hasret giderebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ki avantajlı çıkın.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler