Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2017

admin
Nisan 5, 2017
Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2017

Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2017

Harcamalarımızın önemli bir kısmını oluşturan cep faturalarında tasarruf yapabilmek adına, operatörlerin sundukları kampanya ve hediyeleri yakından takip etmemiz gerekiyor. PaketBilir ekibi olarak, biz de Turkcell’in sarı kutuya dair sunduğu tüm hediye ve kampanyaları sizler için araştırdık. Öncelikle Sarı Kutu’nun ne olduğunu incelemek ile başlayalım.

Sarı Kutu Nedir?

Turkcell, sarı kutuyu bir teşekkür programı olarak tanımlıyor. Yani hattınız Turkcell’de kaldıkça ve Turkcell’in sunduğu ürün ve hizmetlere katılım sağlayıp kullandıkça Turkcell hattınızda sarı puan biriktirmenize olanak sağlıyor. Biriktirdiğiniz bu puanları da, Turkcell’in sunduğu katalogdan karşılık gelen hediyeleri temin etmekte kullanabiliyorsunuz.

Hangi Aktivite Kaç Puan?

Operatörünüz Turkcell oldukça, Turkcell’de geçirdiğiniz her bir gün için, Turkcell size 1 puan kazandırıyor. Eğer sarı kutuya katılırsanız, sarı kutuda kaldığınız her bir gün için de 10 puan kazanıyorsunuz. Lakin puanlar bunlarla sınırlı değil!

  • 2016 yılının Haziran ayı itibariyle eğer hattınız 4.5G uyumluya dönüştürürseniz ve cihazınızda 4.5G uyumlu olursa 500 puan kazanıyorsunuz!
  • Cep telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını kullanırsanız, yine 500 puan kazanıyorsunuz!
  • Turkcell’in sunduğu ve büyük önem verdiği bip uygulamasını kullanmak, size 500 puan kazandırıyor!
  • “lifebox” uygulamasına da ilk fotoğrafınızı yüklediğiniz de 500 puan kazanıyorsunuz!

Faturasız Hat Kullananlar İçin Sarı Kutu Puanları

Sarı kutu abonesi olarak geçirdiğiniz her bir gün için hesabınıza 20 puan kazandıran Turkcell, eğer hattınız faturasız bir hat ise her ay minimim 20 Türk Lirası yükleme yapmanız gerektiğini hatırlatıyor. Turkcell bedava internet sahibi olmak içinde puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bu 20 puana ek olarak;

  • 30 ila 49 Türk Lirası arasında bir yükleme yaparsanız +20 puan,
  • 50 ila 69 Türk Lirası arasında bir yükleme yaparsanız +40 puan,
  • 70 ila 99 Türk Lirası arasında bir yükleme yaparsanız +60 puan,
  • 100 Türk Lirası ve üzerinde bir yükleme yaparsanız da +80 puan kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Hazır Kart Kullananlar İçin Sarı Kutu Puanları

Faturasız hat kullananlar ile aynı puan sistemine sahip olan Hazır Kartlı’lar da, her ay ödedikleri 30 ila 49 Türk Lirası arasında faturalar için +20 puan, 50 ila 69 Türk Lirası arasında ödedikleri faturalar için +40 puan, 70 ila 99 Türk Lirası arasında ödedikleri faturalar için +60 Türk Lirası ve 100 Türk Lirası üzerinde ödedikleri faturalar için de +80 puan kazanıyorlar.

Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2017

Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2017

Sarı Kutu Hediyeleri

Sarı kutu hediyeleri bunlarla sınırlı kalmıyor. DeFacto’dan adL’ye, BP’den Vialand’a kadar onlarca farklı internet sitesinde, mağazada veya üründe kullanabileceğiniz bu puanlar için son ödeme tarihinin geçmesi halinde halen ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekiyor. Eğer herhangi bir hattınız, sözleşmeye aykırı durumlar ile kapatılmışsa ya da faturalanmış olmasına rağmen ödenmediği için erken iptal bedeli söz konusu olmaması gerekiyor.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler