Turkcell İle Yüklediğin Kadar Kazan

admin
Şubat 18, 2017

Yakın zamanda enerji sektörüne girmesi söz konusu olan Turkcell, konuşma, internet ve SMS paketlerinde düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek; yüklediğiniz kadar TL kazanma şansı sunuyor.

Turkcell, düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek, yüklediğiniz kadar TL kazanma şansı sunuyor. Faturasız hattınıza yükleme yapacağınız TL’ler ile, yükleme yaptığınız tutar kadar hediye sunan Turkcell, TL’leriniz ile istediğiniz paketten temin etme şansını da kullanıcılarına sunuyor.

Hemen size en yakın Turkcell şubesine giderek, Turkcell Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi’ni arayarak, Turkcell Hesabım uygulamasından kredi kartı bilgilerinizi girerek, Turkcell’in internet sitesine giriş yaparak ya da yetkili bayileri ziyaret ederek hesabınıza hızlıca TL yükleyebilir, yüklediğiniz kadar TL’yi kazanarak istediğiniz paketi hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Faturasız kullanıcıların tercih ettikleri paketler için yapacakları ödemelere bir yenilik sunan Turkcell, faturasız hattınıza yüklediğiniz TL miktarı kadar hediye TL’yi hattınıza tanımlayarak özgürce konuşmanın önünü açıyor. Hattınızdaki TL’ler ile isterseniz ekonomik internet paketi, isterseniz bol dakikalı konuşma paketi, isterseniz de 10 bin SMS’e varan SMS paketlerinden size en uygun olanını ya da ihtiyacınız olanını temin edebilir, Turkcell’in özgür dünyasında istediğiniz aktiviteyi yapabilirsiniz.

Kampanya dahilinde alt ve üst sınır sınırlaması yapmayan Turkcell, hattınıza yüklediğiniz TL miktarı kadar hediye TL tanımlayarak, istediğiniz gibi, özgürce harcamanıza olanak tanıyor. Yüklediğin kadar kazan kampanyası için başlangıç ve sonlandırma tarihi bildirmeyen Turkcell, özgürce görüşmeler yapmanızın önünü açıyor.

4.5G ‘li kullanıcılar için özel internet paketleri, sık telefonla konuşanlar için özel konuşma paketleri, mesajlaşmayı sevenler için de bol SMS’li mesajlaşma paketleri sunan Turkcell, hattınıza tanımlayacağınız TL miktarı kadar TL’yi hediye ederek istediğiniz paketi faturasız Hazır Kart’ınıza yüklemenizi sağlıyor.

Kampanya dahilinde hattınıza TL yükleyerek yüklediğiniz TL miktarını iki katına çıkartıp, ilerleyen aylarda da özgürce kullanabilir, bu sayede ekonomik bir tarife uygulamasını uzun süre boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Siz de güncel operatör kampanyalarından haberdar olmak, bedava internet paketlerinden, bedava konuşma paketlerinden ya da bedava mesajlaşma paketlerinden haberdar olmak için Paket Bilir’in facebook sayfasını ziyaret edebilir ya da internet sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek; güncel tarife ve paket kampanyalarını yakından takip edebilirsiniz.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler