Turkcell GNÇ’lilere 2 GB İnternet Bedava

admin
Ocak 8, 2017
Turkcell GNÇ'lilere 2 GB İnternet Bedava

Turkcell GNÇ’lilere 2 GB İnternet Bedava kampanyası ile siz GNÇ’liler de hiç bir şey yapmayarak 2 GB Turkcell Bedava İnternet sahibi olacaksınız. Hani Turkcell sizden onu yapın bunu yapın, hoplayın, zıplayın demiyor. Hiç bir şey yap 2 GB interneti kap diyor. Bunun açıklamasını da yapalım size ?

Turkcell GNÇ katılımcılarına özel 2017 de böyle bir imkan sunmuşlar, peki nasıl o 2 GB internet’e sahip olacaksınız. ? Bip uygulamasına öncelikle sahip oluyorsunuz. Sahip olanlar GNÇ kanallarına katılarak bu imkanlardan faydalanabiliyorlar. Turkcell GNÇ’liler Bip uygulamasını kullanmıyorlarsa Google Play Store dan Bip uygulamasını indirip Turkcell nimetlerinden binlercesinden 1 tanesine sahip olabilirsiniz.

Şimdi size detaylı bir anlatım yapayım ve nasıl bu 2 GB internete sahip olacağınızı anlatayım. Adım adım anlattıklarımı uygulayın ve 2 GB interneti kapın.

Bip Uygulamasını Google Play Store yada App Store aracılığı ile İndirin
Uygulamaya girdikten sonra karşınıza telefon numarası alanı gelecek, oraya kendi cep numaranızı yazıyorsunuz. İleri diyorsunuz. Ardından cep numaranıza gelen bir onay kodu geliyor. Onu da onaylayıp profil alanına gidiyorsunuz. Profil alanında profil resmi ve ad olarak dolduruyorsunuz. Buraya kadar herşey tamam uygulama kurulumu ile işiniz bitti.

Turkcell GNÇ'lilere 2 GB İnternet Bedava

Turkcell GNÇ’lilere 2 GB İnternet Bedava

Şimdi gelelim Turkcell Bedava 2 GB internet olayına gelelim, Ara simgesine tıklayıp, GNÇ yazın ve kanalına katılın. Ardından size bir seçenek geliyor. Seçenek; ”GNÇ BiP kanalına hoş geldin! Hangi kampanyaya katılmak istiyorsun ?” seçeneği geliyor.
Bu seçenekler;
* Hiç bir şey yap 2 GB kap var.
* 30 TL yükleyene 1 GB hediye
Seçeneği var, burada biz Hiç bir şey yap 2 GB kap seçeneğini seçip gönder butonuna tıklıyoruz.

Ardından size bir mesaj geliyor, Hiç bir şey yapmadığını kanıtlayan bir fotoğraf karesi yakala ve gönder ardından 2 GB Turkcell Bedava İnternet‘i kap.

Bu kadar basit, Turkcell ayrıcalıktır sevgili arkadaşlar. Bu yüzden Turkcell’i olmaktan gurur duymalı aynı zamanda Paket bilir sitemizi de takip ederek bu tür kampanyalardan faydalanmak olacaktır.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler