Turkcell 4GB Bedava internet Fırtına Tarifesi

admin
Nisan 25, 2017

Turkcell 4GB Bedava internet Fırtına Tarifesi

Türkiye devi operatör firması yeni cazip teklifi ile Trabzonspor’lu birçok aboneyi mutlu etti. Bu hamlesi ile birçok Trabzonspor’lu abonenin ilgisini çeken ve onlara özel ayrıcalıklar sunan Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firması bu atılımı ile kendisine yeni birçok abone kazandırdı.

Trabzonspor’lu abonelerinin birçok ihtiyacın karşılayıp ve onlara birbirinden güzel fırsatlar sunan 61CELL ile sizde farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Sizde bu tarife hem yakınlarınızla konuşabilecek hemde hızlı ve kaliteli bir internet kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

Turkcell’in size sunduğu fırsatlar bununla da son bulmuyor. Birbirinden güzel birçok fırsat ve hediye sunan GSM firması bu kampanyaları ile takdiri hak ediyor. Türkiye genelindeki birçok abonenin yüzünü güldüren bu durum ile sayesinde birçok kullanıcı derin bir nefes alıyor. Turkcell bedava internet ile sizde hemen paketlerinizi katlayın.

Size özel olarak sunulan bu teklifin faydalarından yararlanmak için kalmayan ve hemen bu cazip dünyaya katılın.

Fırtına 4 GB’a Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmaya başlamak için “ FIRTINA 4 GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj atıp, gelen onay mesajını yanıtladıktan sonra sizde katılabilirsiniz. Turkcell cep mağazalarından veya müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

61CELL’li olmanız gerekmektedir. Bu koşulu sağladığınız takdirde sizde bu tarifeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İçeriğinde Neler Var?

Turkcell 4GB Bedava internet

Her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve 6 GB internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanır ve bu içerik karşılığında 12 aylık kontrat yaptığınız zaman 41 TL ödemeniz gerekir. Kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 69 TL’dir.

Buna ek olarak her ay BiP uygulamasında 1 GB hediye internet, Fizy uygulamasında sınırsız kullanım, Goller Cepte uygulamasına ücretsiz üyelik, 12 ay boyunca Çalarken Dinlet’de ücretsiz kullanım ve Turkcell TV 5 GB interneti ile beraber ücretsiz üyelik de size hediye olarak sunulur.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Turkcell mağazalarından iptal edebilirsiniz.

Fırtına 4 GB Hakkında Detaylar

26 Aralık 2017 tarihine kadar katılıma açıktır.
Paket içeriğiniz bittiği vakit operatörünüz tarafından bilgilendirilirsiniz.
12 aylık taahhüt süreniz bittiği zaman ödemeniz gereken tutar paketin o an satışta olan kullanım bedelidir.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler