Turkcell: 2017 Yeni Yıl İndirimi Emocanlardan

admin
Aralık 31, 2016
Turkcell-2017-Tablet-Kampanyalarına-Bedava-İnternet-1

Turkcell: 2017 Yeni Yıl İndirimi Emocanlardan, Turkcell yeni yıla girerken emocanların seçtiği ürünlerde %50 indirim ile merhaba dedi. Emocanların bu indirim kampanyası dahilinde olan ürünleri derleyerek sizlere sunacağız.

Akıllı telefon almak isteyenlere özel Emocanların özel teklif ile bizlere sunduğu Turkcell T60 akıllı telefonun normal fiyatı 999.5 TL iken Turkcell farkı ile 499.5 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca paketinize dahil edebilir 31,51 TL ile tam 36 ay taksit seçeneği ile bu akıllı telefona sahip olabilirsiniz.

Turkcell: 2017 Yeni Yıl İndirimi Emocanlardan

Turkcell: 2017 Yeni Yıl İndirimi Emocanlardan

Oyun sevenlere özel bir indirim kampanyası daha yapılmış, bu kampanyaya dahil olan ürün ise Logitech G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı, normal değeri 579.00 TL iken Emocanların teklifi ile sadece 463.20 TL Oyun sevenlerin bu fırsatı değerlendirmelerini bir fırsat olarak görüyoruz ürün özellikleri şu şekilde ”G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı’yla geniş sinematik ses elde eder. 7.1 Dolby Surround Sound ve Pro-G ses sürücüleri mükemmel ses doğruluğu verir. Özel yetenek efektlerini, devasa ortamları ve ilham verici oyun müziklerini duyman gerektiği şekilde duymana yardımcı olur. Artemis Spectrum, ciddi ses isteyenlere layık bir oyun kulaklığı dır. (7.1 Surround ses özelliği, Logitech Gaming Software gerektirir.)
hobi_kulaklik1

Yine Oyun sevenlerine yoğunluk olarak sunulan bir diğer ürün ise Logitech G710 Plus Mekanik Oyun Klavyesi ” Logitech G710 Plus Mekanik Oyun Klavyesi, Tahmin edemeyeceğiniz kadar hızlı ve karınca kadar sessiz tuşlar, klavyenin sesiyle rahatsız edilmeden sadece oyuna odaklanmanı sağlar. WASD’yi ve ok tuşlarını kolaylıkla anlamanı sağlayan ayarlanabilir iki bölgeli arkadan aydınlatma sayesinde, düşük ışıkta oynarken oyuna iyice odaklanacaksınız. 6 programlanabilir G tuşu, kritik komutları parmaklarının ucunda tutar.”
hobi_klavye

Herkesin sahip olması gereken bir üründen bahsetmek istiyorum, ürün Turkcell de normal fiyatı 59.00 TL ama indirimde olduğu için bu fiyat 47.20 TL olarak sunulmuş. Ürün özellikleri; ”Akıllı telefonun ile en güzel fotoğrafları çekmen için SBS 2 farklı lensi içinde barındıran bir kit tasarlanmış.Bu ürün sayesinde, Macro ve Geniş Açı çekim yapabilmek artık akıllı telefonlarla da mümkün. Akıllı telefonlarınızın kamerasını beğenmiyorsanız ve daha profesyonel bir çekim yapmak istiyorsanız bu ürüne sahip olmalısınız. ”
deneme

Yaşam koçunuz olabilecek bir bileklikten bahsedelim, Fitbit One Klipsli Aktivite Cihazı; itbit One, tüm hareketlerini kaydedebilen özelliği taşıyan akıllı bir bilekliktir. Attığınız adımları, kat ettiğin mesafeleri, yaktığınız kaloriler ve çıktığın merdivenleri de dahil olmak üzere günlük tüm hareketlerini ölçerek raporlayarak sizlere istediğiniz zaman sunan Fitbit One, daha sağlıklı bir yaşam için sana eşlik eden bir cihazdır. Ürünün normal fiyatı;  225,00 TL iken Turkcell emocanların indirim kampanyası sayesinde 180,00TL’dir.

aktivite

Turkcell: 2017 Yeni Yıl İndirimi Emocanlardan

Daha bir çok ürün 2017 de emocanların sayesinde indirimde, indirimden faydalanmak ve bu saydığımız ürünlere sahip olabilmek için Turkcell.com.tr adresi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler