Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017

admin
Mart 9, 2017
Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Yakın geçmişte Avea ile birleşmesi ile işlem ağını genişleten Türk Telekom, yaşadığı bu değişikliği müşterilerine bedava internet, konuşma ve SMS kampanyaları olarak yansıtmaya çalışıyor. Çekim gücünü artırmak amacıyla çalışmalarına hız veren Türk Telekom yetkilileri, ekonomik fatura seçenekleri ve birbirinden ilgi çekici kampanyalar ile müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaya çalışıyor.

Türk Telekom Hediye internet – Yeni Yıl

2017 yılına girişi bir avantaja dönüştürmek isteyenlerin gözlerini kamaştıracak olan Yeni Yıl Fırsatı kampanyası ile Türk Telekom’da 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz! “Gel dene” ve “Tivibulu Cep” paketlerinden yapacağınız herhangi bir seçim ile birlikte bir Türk Telekom kullanıcı olmaya başlarsanız, tam 6 Ay boyunca her ay, ayda 2 GB internetiniz bedava olarak hattınıza tanımlanıyor!

15 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyadan yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma yolu ile Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Süper 750 3GB,  Prime 10GB, Prime 15GB, Prime Ekstra, Prime Maksi, Prime Mini, Prime Midi, Prime O SES Türkiye, O SES Türkiye, Ultra 12GB, Ultra 10GB, Ultra 8GB Tarifeleri, Tivibulu Cep Tarifesi 4GB, Tivibulu Cep 6GB Tarifesi,  Fenercell Hediye, GSMobile Hediye, Konyasporcell Hediye tarifelerine geçiş yapan faturalı müşteriler faydalanabiliyor.

Yapılacak şey ise çok basit! Yukarıda yazan tarifelerden herhangi birine geçiş yapan veya yeni hat alarak bu tarifelerden bir tanesini kullanmaya başlayan müşteriler, cep telefonlarının SMS bölümüne girerek EKLE 2GB yazıp 5555’e göndermeleri halinde anında 6 ay sürecek olan ve her ay 2 GB olan bedava internet paketi hattına tanımlanıyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017

Türk Telekom Bedava internet

Eğer cep telefonunuz 4.5G ile uyumlu ise, hemen bir Türk Telekom bayisine giderek hattınızı da 4.5G uyumlu olacak şekilde değiştirin, 30 gün süre boyunca kullanabileceğiniz hediye 1 GB interneti götürün! İnternet sitesi üzerinde bu kampanyanın 22.09.2016 tarihinde son bulduğu yazsa da, halen bir çok Türk Telekom bayisi 4.5G hatta geçişinizi sağlamak için hediye internet paketi dağıtmaya devam ediyor! Şansınızı denemekte fayda var!

Siz de Türk Telekom’un sunduğu bedava internet, bedava SMS ve bedava konuşma dakikaları paketlerinden anında haberdar olmak istiyorsanız PaketBilir’i takip edebilir, facebook sayfasını beğenerek hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz!

Türk Telekom bedava internet sahibi olmak işte bu kadar kolay arkadaşlar. Sitemizi takip ederek diğer operatörlere de ait olan tüm süprizlerden haberdar olabilirsiniz. Yada isterseniz mail aboneliğimizi kullanırsınız, biz size herşeyi haber veririz. Bu kadar imkan tanımışken bunlardan yararlanmamak olur mu? Tabiki olmaz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunları konu altından yorum bırakarak haber verebilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacak ve probleminizi çözecektir. Sosyal medya hesaplarımıza da bakınmayı ihmal etmeyin!

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler