Turbo Akıllı Duran Paketi – Turkcell

admin
Nisan 18, 2017

Turbo Akıllı Duran Paketi

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en çok kullanılan GSM operatörü olan Turkcell düzenlendiği kampanyalar ile adından oldukça fazla söz ettiriyor. Bu zengin fırsatlı içerikler ile Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürdü. Bu paketler mobil kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlanıp, uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor.

Bu tarifelerinin dikkat çeken diğer önemli noktalarından biri ise birçok kullanıcıyı büyük bir dertten kurtaracak. Bu önemli nokta ise birçok mobil hat kullanıcısının tarifesinin içeriğini erkenden bitirip, sonra faturalarına ek aşım bedelleri ödemek zorunda kalma derdi olmaması.

Turkcell Turbo ile bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Size tanınan internet, dakika ve SMS kullanım haklarınız bittiği takdirde kesinlikle paketinizde aşma olmaz ve faturanıza ekstra bedeller yansıtılmaz. Kullanım hakkınız bittiği takdirde duran bu tarife ile sizde mobil hattınızı rahat rahat kullanmanın keyfine varabileceksiniz.

Turbo Akıllı Duran Paketi

Gelin ve sizde hemen bu fırsatlarla dolu, ayrıcalıklı dünyaya katılın.

Turbo Akıllı Duran’a Nasıl Katılabilirim?

2222’ye “KONFOR EKO” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak sizde hemen Konfor Eko’lu olabilirsiniz. Turkcell mağazalarını ziyaret edip başvuruda bulunarak da katılabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal etmek için “IPTAL KONFOR EKO” yazıp 2222’ ye mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.

Tarife İçeriği Nedir?

Bitince Duran İnternet

Her yöne 600 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Bu zengin içeriğe sahip olmak için ödemeniz gereken tutar yalnızca 28 TL’dir.

Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

2200’a  “KALAN“ yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek kalan paket tutarınızı öğrenebilirsiniz. Hesabım uygulamasını ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerine telefon ettiğiniz zamanda kalan kullanım miktarınız hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içinde numara taşıma işlemi gerçekleştirmiş, yeni hat almış veya hazır karttan faturalıya geçmiş aboneler faydalanabilir.

Turbo Akıllı Duran Hakkında Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanmadığınız kullanım içerikleri bir sonraki aylara devredilmez ve silinir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
12 aylık taahhüt yapmadığınız zaman ödemeniz gereken tutar 38 TL olur.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler