Hem Evde, Hem Cepte İnterneti Doya Sıya Kullanın!

admin
Şubat 20, 2017
Hem Evde, Hem Cepte İnterneti Doya Sıya Kullanın!

Avea ve TTNET markalarını kapsamı dahiline alarak hizmet vermeye devam eden Türk Telekom, yeni düzenlediği kampanya ile birlikte hem evde, hem de cepte özgürce internette gezinmenize olanak sağlıyor.

Türk Telekom, yeni düzenlediği kampanya ile birlikte hem evinizde, hem de cep telefonunuzda kullandığınız hizmetin faturasını tek bir fatura üzerinde topluyor.

24 Mbps’ye varan hız ile kullanabileceğiniz evde internet paketinden ve Gel Dene Tarifeleri kapsamında kullanacağınız cep telefonu tarifelerinden faydalanabilmek için hemen size en yakın Türk Telekom işlem merkezine gidebilir, Türk Telekom internet sitesini ziyaret edebilir ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aylık 56 Türk Lirası 90 Kuruş’tan başlayan evde internet paketleri ile birlikte cep telefonunuzdan kullancağınız aylık 1 GB internet, 600 dakika konuşma ve 1.000 SMS mesajlaşmayı aylık 19 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlar ile birlikte toplamda 75,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Belirtilen fiyatlar dahiline yeni alınan abonelikler için geçerli olan 192 Türk Lirası bağlantı ücretini de dahil eden Türk Telekom, Damga Vergisi adı altında devlete aktarılan tutarı da tek sefere mahsus ilk faturanıza yansıtıyor.

Cep telefonunuzda kullanabileceğiniz aylık 1 GB internet, 600 dakika konuşma ve 1.000 SMS mesajlaşma özellikleri “Gel Dene Tarifleri” kapsamında olup, bu özelliklerden indirimli faydalanabilmeniz için taahhüt yapmanız gerekiyor. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, SOZ yazıp, 5555’e SMS olarak göndermeniz halinde taahhüt işleminiz onaylanarak, işleme alınacak ve devamında size taahhüt sürenizin başladığını belirten bir onay mesajı iletilecektir.

Bahsi geçen hem evde, hem de cepte kullanabileceğiniz bu kampanyadan faydalanabilmek için cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek büyük harfler ile “BIZDENSIN” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda size en yakın Türk Telekom İşlem Merkezi’ni ziyaret ederek, Türk Telekom internet sitesine giriş yaparak ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi’ni arayarak kampanya dahiline girebilir, avantajlı fiyatlar ile internet keyfinizi özgürce yaşayabilirsiniz.

Güncel operatör kampanyalarından, avantajlı fiyatlardan, bedava internet paketlerinden, bedava SMS mesajlaşma paketlerinden ve bedava konuşma paketlerinden anında haberdar olmak için Paket Bilir’in Facebook sayfasını beğenebilir ya da internet sitesini sık kullanılanlar arasına kaydedebilirsiniz.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler