Dört Dörtlük Paketler Turbo 4 GB Bedava internet Turkcell

admin
Nisan 29, 2017

Turbo 4 GB Bedava internet Paketi

Ülkemizde teknoloji ve komünikasyon alanında öne çıkan şirketlerden Turkcell inovasyon ve yenilikleri ile abone mobil operatör kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.  Hazırladığı tarifeler müşteri ihtiyaçlarına karşılık verdiği için her geçen gün abone sayısı arttıran firma kaçırılmayacak fırsatlara devam edecekmiş gibi gözüküyor.

Dört Dörtlük Paketler dünyası ile hem evden hem de cepten iletişim sağlayarak komünikasyon ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.  Üstelik ev ve cep gereksinimlerinizi birleştirerek aldığınız hizmetleri tek fatura üzerinden ödeyebileceksiniz. Size firma tarafından sunulan hizmetler içerisinde bol bol konuşabileceğiniz her yöne dakikalar, cepten ve evden limitsize yakın internet kullanım hakkı, operatör farkı gözetmeksizin mesajlaşabileceğiniz SMS hakkı var. Turkcell bedava internet gibi ayrıcalıklar her zaman sitemizde yayınlanıyor.

Gerek düzenlendiği kampanyalar, gerek abonelerine ve abonelerinin ihtiyaçlarına gösterdiği önem gerek çekim kalitesi ile birçok konuda Türkiye’ de ki mobil operatör devi olan şirketin marka değeri gün geçtikçe kendini katlıyor. Müşteri odaklı yaklaşımı ülkedeki mobil operatör kullanıcılarının dikkatinden kaçmıyor.

Birçok müşterinin ilgisini çeken dört dörtlük fırsatı ihtiyaçlara cevap oluşu sebebiyle dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Siz de bu dünyayı inceleyerek kendinize uygun fırsatı bulabilirsiniz.

Dört Dörtlük Turbo 4 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

Turkcell İletişim Merkezlerini ziyaret ederek ya da Superonline satış kanallarından veya müşteri hizmetlerini arayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni veya eski bireysel faturalı aboneler ya da Superonline’da yeni veya eski bireysel hat sahibi aboneler dört dörtlük turbo 4 GB kampanyasından yarar sağlayabilirler.

Dört Dörtlük Turbo 4 GB İçeriğinde Neler Var?

Sevdiklerinizle konuşabileceğiniz her yöne 500 dakika, mesajlaşabileceğiniz 1000 SMS, cepten 4 GB internet kullanım hakkı ve tercihlerinize göre evden kullanabilmeniz için sunulan internet tarifeyi oluşturan içerikler arasında.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ya da başka bir tarifeye geçme talebinde bulunabilirsiniz. Evdeki internet aboneliğinizi iptal ettirmek için sabit interneti başlatmaya yetkili olan Superonline bayisine yazılı olarak bildirmelisiniz.

Esaslar

KALAN yazarak 2200’a mesaj attığınızda kalan kullanım oranlarını görebilirsiniz.

Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

Tarifeniz her ay taahhüdünüz boyunca  yenilenir.

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler