Bedava İnternet

admin
Mart 12, 2017
Bedava İnternet

Bedava İnternet

Günlük yaşantımızın önemli bir kısmını cep telefonlarımızı kullanarak internet üzerinde geçiriyoruz. Sosyal medya platformlarını ziyaret ediyor, internet üzerinden müzik dinliyor, arkadaşlarımızla konuşuyor veya video izliyoruz. Hal böyle olunca da ne aylık internet paketimiz bize yetiyor, ne de bütçemiz yeni bir internet paketi yapmaya el veriyor. PaketBilir editörleri olarak biz de sizler için Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörlerinin aylık ve yıllık bazda düzenlediği kampanyaları yakından takip ederek sizlere bildiriyoruz.

2017’nin İlk Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom’dan!

2017 yılının ilk günleri ile birlikte, bu yeni yıl mutluluğunu avantaja çevirmek isteyenlerin ilk tercihi olmak isteyen Türk Telekom, Yeni Yıl Fırsatı kampanyası ile birlikte tam 6 ay boyunca her ay hattınıza tanımlanacak olan 2 GB internet kampanyasını sunuyor. 15 Ocak 2017’ye kadar başvuruların devam ettiği bu kampanyadan  faydalanmak için, Türk Telekom’un sunduğu Gel Dene ve Tivibulu Cep paketlerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Bu seçimi yapmanızın hemen sonrasın telefonunuzun SMS bölümüne girerek EKLE 2GB yazıp 5555’e SMS olarak göndermeniz, 6 ay süre boyunca her ay hattınıza 2 GB ek internet paketinin hediye olarak tanımlanması için yeterli. Son gün, 15 Ocak!

4.5G’ye geç, 1 GB İnterneti Kap!

Cep telefonlarınız eğer 4.5G ile uyumlu ise ve hattınız halen 4.5G ile uyumlu değil ise, hemen bir Türk Telekom Cep Merkezi’ne giderek hattınızı yenileyebilir, yenilediğiniz bu hat sayesinde 30 gün süreyle geçerli olacak 1 GB interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz. İlk fırsatta bir Türk Telekom Cep Merkezi’ne giderek kampanya hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vodafone Yanımda İndiren Herkese 2 GB İnternet Hediye!
Vodafone

Kendi kampanya ve duyurularından müşterilerini hızlı bir şekilde haberdar etmek isteyen Vodafone, Vodafone Yanımda uygulamasını geliştirerek müşterilerinin beğenisine sundu. Müşterisiyle daha samimi bir ilişki kurmak isteyen Vodafone, yeni sunduğu bu uygulamayı her indirene de 3 gün boyunca kullanabileceği tam 1 GB internet paketi hediye ediliyor. Eğer hattınız faturalı ise, bu hediye ikiye katlanarak, 3 gün boyunca kullanabileceğiniz tam 2 GB internet paketine dönüşüyor.

Cep telefonunuza indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasının “İnternet Paketleri” bölümüne giriş yaparak “Hediye Haftalık İnternet” paketini seçmeniz durumunda hediyeniz hattınıza otomatik olarak yükleniyor. Vodafone, bu hediye paketten sadece bir defa faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Doğayı Korurken 1 GB Hediye İnternetin Olsun İster Misin?

Bir sosyal sorumluluk projesi kıvamında yürüttüğü kampanya sayesinde Vodafone artık basılı fatura dönemini sonlandırmak istiyor. Hem kargo süreci, hem de kağıtların doğaya büyük bir zarar veriyor oluşu sebebiyle artık SMS ve E-Fatura dönemini daha aktifleştirmek isteyen Vodafone, müşterilerini bu yönde teşvik edebilmek adına, fatura talimatını veren her müşterisine 1 GB hediye internet sağlıyor. 15 gün boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet paketinden faydalanmak için mail olarak fatura almak istiyorsanız; “EFATURA” yazıp boşluk bırakıp “eposta adresiniz”i yazarak 7000’e mesaj atmanız, eğer faturanızı SMS olarak almak istiyosanız da “SMSFATURA” yazıp, bireysel hattınızdan 7000’e ücretsiz olarak mesaj atmanız yeterli oluyor. Bu işlemin hemen sonrasında SMS ile sizi bilgilendiren Vodafone, hattınıza 15 gün boyunca geçerli olacak olan 1 GB internet paketini tanımlıyor.

BİP’i indir, 1 GB İnterneti Götür!
Turkcell

Turkcell’in geliştireren kullanıcılarına sunduğu bedava mesajlaşma programı olan BİP’i cep telefonunuza indirip kullanmaya başlayarak anında 1 GB internet hediyenizi kullanabilirsiniz! Yapacağınız şey ise çok basit; hemen cep telefonunuzun işletim sistemine göre uygulamalarınız arasında yer alan; App Store, Google Play veya Turkcell AppMarket’e giriş yaparak BİP uygulamsını cep telefonunuza indirmeni gerekiyor. İndirdiğiniz uygulamaya giriş yaparak, kullanıma hazır hale getirmeniz de, anında hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi yükleniyor.

Genç Turkcell Kazandırmaya Devam Ediyor!

Türk operatörleri tarihinin belki de en uzun süre kazandıran uygulaması olan GNCTRKCLL, gece 02.00-06.00 saatleri arasında kullanılabilecek 2 GB bedava internet paketi ile yine gençlerin yüzünü güldürüyor! Cep telefonunun uygulama menüsünden App Storen, Google Play veya Turkcell AppMarket’e giriş yaparak cep telefonunuza indireceğiniz GNCTRKCLL uygulaması sayesinde, gece saatlerinde geçerli olacak bir aylık 2 GB internet paketinizi hattınıza tanımlatabilrsiniz! Turkcell bedava internet için hangi konumuzu ziyaret edeceğinizi biliyorsunuz…

3 Ayda 1, Bedava 1!

Turkcell’in yaptığı kampanyalar arasında en enteresanı da 3 ayda 1, bedava 1 kampanyası. Katılım koşulu yok, uygulama indirme koşulu yok, ek ücret yok; kısacası hiçbir şart yok. Sadece cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek “3AY1GB” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli! Bu mesajı göndermenizin hemen peşine cep telefonunuza gelecek olan onay mesajını cevaplayıp, hediye internetinize kavuşabilirsiniz. Yaptığınız bu işlem sonrasında her 3 ayda bir kere hattınıza 1 GB internet tanımlanıyor.

Güncel bedava internet, bedava konuşma dakikası ve bedava SMS fırsatlarını yakından takip etmen için, PaketBilir’i favorilerinize ekleyebilir ya da facebook sayfamızı beğenebilirsiniz!

Üye OlŞifremi Unuttum

Üyelikler